Інтернет магазин широкоформатного друку

Доставка та оплата

Доставка по Україні “Нова Пошта”

Ми також здійснюємо доставку в населені пункти України перевізником «Нова Пошта». Терміни доставки замовлення складають 1-3 робочих дні в залежності від міста, в який ви робите замовлення. Зі списком представництв компанії «Нова Пошта» ви можете ознайомитися на сайті перевізника.

При отриманні товару у відділенні «Нової пошти» вам необхідно до підписання товарно-транспортної накладної перевірити цілісність і працездатність товару, оскільки компанія-логіст зі свого боку несе відповідальність за доставку товару в пункт видачі.

Відстеження товару на сайті перевізника «Нова Пошта»

Якщо ви замовили доставку товарів з нашого інтернет-магазину перевізником «Нова пошта», ви отримаєте номер транспортної накладної, за якою на сайті «Нової пошти» зможете відстежити переміщення вашого замовлення аж до моменту його прибуття в пункт видачі «Нова пошта» в вашому населеному пункті.

Доставка по Україні “Justin”

Ми також здійснюємо доставку в населені пункти України перевізником «Justin». Терміни доставки замовлення складають 1-3 робочих дні в залежності від міста, в який ви робите замовлення. Зі списком представництв компанії «Justin» ви можете ознайомитися на сайті перевізника.

При отриманні товару у відділенні «Justin» вам необхідно до підписання товарно-транспортної накладної перевірити цілісність і працездатність товару, оскільки компанія-логіст зі свого боку несе відповідальність за доставку товару в пункт видачі.

Відстеження товару на сайті перевізника «Justin»

Якщо ви замовили доставку товарів з нашого інтернет-магазину перевізником « Justin », ви отримаєте номер транспортної накладної, за якою на сайті «Justin» зможете відстежити переміщення вашого замовлення аж до моменту його прибуття в пункт видачі «Justin» в вашому населеному пункті.

Повідомлення після оформлення

Після підтвердження вашого замовлення нашим менеджером ви отримаєте повідомлення з номером відправки.

Оплата заказу

Оплата на картку ПриватБанку

  • Після вибору даного способу оплати і підтвердження замовлення нашим менеджером ви отримаєте sms-повідомлення, в якому будуть вказані реквізити для оплати.
  • Отримання замовлень, сплачених таким способом, можливо при наявності документа, що посвідчує особу одержувача, зазначеного при оформленні замовлення.

Умови повернення

Повернення товару здійснюється згідно з чинним законодавством України про захист прав споживача.ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
UA | RU | EN